| Gaby405 a întrebat:

Am o problema cu windows-ul(windows 7 professional). Cand am instalat windows-ul nu am dat limba romana si acum nu stiu cum sa fac sa am limba romana

Răspuns Câştigător
| Iliutz a răspuns:

Auzi chiar si daca selectai „language romana„ tot nu era windwosul pe romana.

Daca vrei sa fie or dai la widnwos update(start/computer/click dreapta/windwos update) si iti apar vreo 30 updatari noi dai si cauti limba romana.intalezi si restartezi pc. Or scoti de pe net un langage pack romana dai la control panel region and keyboard install new langage si o cauti unde ai descarcato. funda