| Vlăduţ95 a întrebat:

Buna!
Am windows 7 Professional, si as vrea sa imi pun windowsu in limba romana!
Ma poate ajuta cineva?
FUNDA!
Multumesc!

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Descarca windows6.1-kb972813-x86-ro-ro
pe 32 sau 64 (clic dreapta pe computer/proprietati/in fereastra deschisa sub Sistem vezi ce tip de sistem ai 32 sau 64) descarci, ce se potriveste pentrut pc-ul tau, pachetul Romana/instalezi, apoi/control panel/ region and language/keyboard and languages/choose language.../selectezi romana/apply/ok/log off

http://easytopia.de/support/windows-7-language-pack-download/