| danutzu980 a întrebat:

Sal all. am si eu o problema mi-am instalat windows royale professional edition 2007 si nu stiu ce placa video imi trebuie. VA ROG MULT ajutati-ma ^DaU^Funda^.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Adică e vorbas de un Windows xp professional să înţeleg cu tema royale(warrenz mizerabil, că aşa ceva nu există oficial lansate de Microsoft). Este un program care te ajută şî anume everest.Succes

1 răspuns:
| Adrrean a răspuns:

Trebuie sa cauti driverul de la modelul placii video care o ai ai in pc, pentru win 7