| MusykForLife a întrebat:

Am o problema... de fiecare data cand incerc sa intru pe youtube sau pe mai multe siteuri imi da eroarea asta: http://uploadimage.ro/images/54952994339871469454.png ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

Deschide notepad ca administrator, click dreapta run as administrator si dai pe file -> open intra in C:\Windows\System32\drivers\etc, alege in dreptul la file name all files in loc de text documents si deschide fisierul hosts, vezi daca ai ceva pe acolo cu youtube, daca da atunci sterge linia respectiva si salveaza fisierul si incearca sa intri pe youtube. Inca ceva, ai apache instalat pe pc?

| MusykForLife explică (pentru Graff):

Ce e aia apache?

7 răspunsuri:
| Dani21Dany a răspuns:

Incearca sa il deschizi in alt browser

| MusykForLife explică:

Nu se afla nimic cu youtube acolo

| MusykForLife explică:

Nu merge, am incercat in toate browserele... si nu e numai youtube sunt si alte siteuri cum ar fi www.elitepvpers.com

| MusykForLife explică:

Nu mai trebuie multumesc Graffwinking

| Graff a răspuns (pentru MusykForLife):

Cu placere, care a fost problema pana la urma?

| MusykForLife explică:

Pai am sters ce mi-ai zis tu si am reinstalat opera si a mers...