| thisisMirel a întrebat:

Am o problema in legatura cu metinul.Intru in el, imi intra in cont, pe server, apoi aleg caracterul si dau start joc.Astept mai mult decat de obicei sa inceapa sa se incarce, aprox 1 minut apoi se incarca vad imiaginea, jucatorul nu, apoi imi iese de pe cont.Si am incercat de 20 de ori si tot nu merge... ce pot sa fac? Apropo:inainte nu imi facea asa si nu am nici un virus sau ceva in calc si nu am instalat nici un program nou si nu e de la calculator pentru ca pana acum imi mergea... Funda+vot

1 răspuns:
| beny09 a răspuns:

Salut! Incearca sa reinstalezi metinu' sau sa te uiti pe site-ul metinului respectiv daca a aparut alt client! Funda?