| geam96 a întrebat:

Am o problema la calculator.instalasem azi metin2 guabina in disck local D si dupa instalare am vrut sa deschid disck local D si nu mergea imi ziceabig grin:\is not accessible.The file or directory is corrupted and unreadable. va rog sa ma ajutati ca am doc. importante in el si nu vreau sa il formatez sa le pierd. funita plizzz e urgenta

1 răspuns:
| IndiferentXD a răspuns:

Incearca!
Start ->run ->scrii cmd ->enter ->iti apare o casuta in care scrii D -> next scrii -r -h -s autorun.inf -> apoi scrii autorun.inf --> dai un restart la pc!
In caz contrar formateaza partitia D, sigur este un virus!