| Zambet_5157 a întrebat:

Am si eu o problema... cand vreau sa intru in disc local (D) nu pot. Imi spune "D:\nu este accesibil. The file or directory is corrupted and unreadable." Ce trebuie sa fac? Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| denisaa_3658 a răspuns:

Reformatat! straight face|

3 răspunsuri:
| ELAndrei a răspuns:

Hmmm.are drep geansu asa i mi facea si mie dar dupa cataeva zile mergea sa intru in elbig grin

| lucianciuchi a răspuns:

Sall incearca sa al deschizi cu click dreapta poate sa iti mearga dai click dreapta pe el si apoi dai explore sper sa iti mearga... eu am aceeasi problema dar la mine face la stick este de la windows

| Zambet_5157 explică:

Pai...eu l-am restartat si acum nu mai am probleme. Sper sa nu mi se intample din nou. Multumesc frumos!