| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, la facebook, la profile pictures. Cum pot sa fac sa imi schimb imaginea, vreau sa fie una mai veche poza de profil, tot din profile pictures si nu stiu cum, am incercat sa le mut, dar nu se poate.
Dau funda! big grin

2 răspunsuri:
| GDY a răspuns:

Am intrat si acolo, dar tot nu mergea nici asa, dar am reusit altcumva:Am pus o poza la profil, oricare, apoi cea pe care am vrut eu s-o pun am pus-o urmatoarea, si apoi am sters acea poza care era la profil, si a ramas a doua(oare nu-mi pot da o funda? laughing)

| Sway a răspuns:

Deschizi o poza si sub ea scrie ceva de genu set as profile picture.sau alta varianta. intri pe facebook... dai la profil >> Edit profile >> si in stanga sunt mai multe arta, sport, informatii despre tine, vezi unde scrie photos si de acolo te descurciwinking