| andrey843 a întrebat:

Am o problema la fifa 2014. Intru in joc, si cand sa joc un meci luminozitatea este foarte scazuta si nu imi recunoaste nici controalele. Ce as putea sa fac sa rezolv in afara de a instala din nou jocul?

2 răspunsuri:
| diNNozo a răspuns:

Fifa 2014 nu a fost optimizat pentru pc, el a fost create doar pentru console ( xbox, ps! Am incercat si eu sa joc si nu au mers controalele

| andrey843 explică (pentru diNNozo):

Am putut juca din toamna pana acum. Fifa 2014 a fost optimizat pentru pc. Problema a aparut asa dintr-o data.