| dokosvai a întrebat:

Am o problema la jocul Counter Strike. Cand dau click la FIND SERVERS mi se incarca un server fara sa-l selectez eu. Acelasi lucru se intampla cand dau click la NEW GAME si QUIT. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Si mie mi sa intamplat.Nu ma intra pe server facute de booti pentru ca daca apesi find server sau quit sau new game sau options te va directiona direct pe server ala de booti. Aceasta problema nu poate fi reparata pentru ca server tia blindat cs- ul. Ca sa iesi din el scrii in consola "quit" iar sa intri pe alt server scrii in consola connect cs.evilz.ro sau connect zombie.indungi.ro. Recomand sa reinstalezi cs si sa ai grija pe ce server mai intri.Cauta unul cu o comunitate serioasa.

8 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Nu neaparat, intra pe un server din comunitatea ALPHAZONE! Gen : cs.alphazone.ro (daca nu ai loc te va duce pe alt sv, si astepti a int pe sv, dai quit in consola, dupa aia isi va reveniwinking ) Bafta si succes funda?

| eXtrike a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Si eu am banat tot serverul alphazone samp ore bunehee hee

| devilll a răspuns:

Instaleazati cs din nou si eu am patit asa
am sters si cfg jocului si tot asa a fost
am instalat si gata cu problema
bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Madenstein a răspuns:

Intra spre exemplu unde ai jocul instalat.
Cam asa E:\Jocuri\Counter Strike 1.6\valve\resource
Stergi fisierul sau fisierele cu numele GAME MENU.
Si gata, nu mai e nevoie sa dezinstalezi.