| Yagami a întrebat:

Am o problema la rooter-ul wireless. Am uitat parola si nu stiu cum sa o gasesc. Pana acum nu a fost schimbata si ma enerveaza ca nu mai gasesc nici contractul de la internet...Nu stiti cum pot sa imi aflu parola?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite cum faci ->>> Descarca programul asta de aici->Wireless key view Programul nu se instaleaza ->dai doar dublu click pe iconita WirelessKeyView.exe si apoi in tabelul acela sub Key(Ascii)se afla parola ta (de fapt acolo sunt toate parolele batute pe calculator) Programul il descarci de aici: http://tiny.cc/2hjggw

Succes!