| KrIsTiAnKrIsTy a întrebat:

Am o problema la The Forest, cand intru pe un server de CoOp sau fac unul merge totul bine pana se prabuseste avionul dupa se face blackscreen si da crash cum as putea sa rezolv?
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cauta un alt crack!
Iar raspunsul la intrebarea anterioara este : prietenul tau are un abonament mai scump decat al tau, daca el zice altceva atunci nici el habar nu are ce vorbeste, mai mult ca sigur nu el plateste abonamentul... big grin Bafta!

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru lpavel):

Plateste la fel ca mine iar am verificat la conectiuni si are tot 100mb/s

| lpavel a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

E imposibil asa ceva!