| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la ultimate spiderman mi se vede pamantu strada casele un fel de rosu cu verde cam asa si nici nu se vede panza sau culorile nici nu se vad bine am cerintele necesare pentru joc da nu stiu dc se vede asa

2 răspunsuri:
| Bella99 a răspuns:

Ceva dereglari cu monitorul incearca joaca pe alt monitor si daca nu are schimbari in culor inseamna ca e de la monitor iar daca e de la joaca treuie sa te uiti in setari sau sa cumperi alt jocbig grin

| Drawy_Smekerashu_1998 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema daca stii 1 sal faceti jocul add:smekerash_d1n20 va rog