| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...
Mai nou folosesc Opera ca browser si imi place mult,mai ales pentru ca salveaza toate tab-urile. Insa,dupa ce imi inchid calculatorul,cand il aprind iarasi si incerc sa intru in Opera,imi da eroare la toate tab-urile anterioare si nici nu ma lasa sa deschid altele, asa ca trebuie mereu sa il dezinstalez si sa il reinstalez.
Cine ma poate ajuta? Dau funda happy

1 răspuns:
| Ponce a răspuns:

De ce vrei opera ne-a aparat?
1. Opera MINI / Opera NEXT este plin de BUG-uri (eu stiu ca l-am incercat ca browser)
2.Incearca GOOGLE CHROME eu pe ala il am si merge foarte binewinking
Sanatate, si Bafta