| Nicusor7162S a întrebat:

Am o problema mare! De fiecare data cand dau click dreapta aproape pe orice imi da aceasta eroare"Windows Explorer has stopped working".
Si imi da:Check online for a solution and restart program.
Restart the program
Debug the program
Dar daca dau pe astea tot asa imi apare cand dau click dreapta, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Ai virusi! Da, dar daca nu vrei sa pierzi tot cand reinstalezi poti sa instalezi pe alta partitie. Cum? Uite-te pe internet.

1 răspuns:
| Gabriel_Bogdan_2001 a răspuns:

Asa imi face si mie uneori, poate trebuie sa reinstalezi Windows-ul.