| Alexe_Andrei_1998 a întrebat:

am si eu o problema de fiecare data cand intru in euro truck simulator 2 imi apare :Euro truck simulator 2 has stopped working.A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify if a solution is available.Am windows 7 enterprise. va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Claudes a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul sau sa-l dezinstalezi si sa-l downloadezi din nou din alta parte. Daca nici asa nu merge, incearca sa reinstalezi windows-ul. O zi buna!

1 răspuns:
| Alexe_Andrei_1998 explică:

Am rezolvat trebuie updatate toate drivarele