| emanuel7 a întrebat:

Am o problema...mi-am instalat Rome Total war Barbarian Invasion si nu ma lasa sa joc campania sau vreo alta lupta.Ma pot juca doar acele 2 lupte istorice.Si jocul nu e demo. Vreo sugestie?

3 răspunsuri:
| BAysta a răspuns:

Daca imi dai idul tau de mess iti pot da un fisier care sa-l downloadezi care are varianta originala si apoi alte doua versiuni.

| emanuel7 explică (pentru BAysta):

Am viteza destul de mica la net din locul care sunt acum si nu mai am rabdare si timp sa mai astept sa se descarce.Nu ma poti ajuta cu versiunea asta?

| BAysta a răspuns:

Sincer chiar nu stiu.Scuze.