| megadestruction123321 a întrebat:

AM o problema nu stiu cum sa bag jocuri de pe calculator pe play station 3 e cumparat din Italia si nu are cablu usb dau funda!

2 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

1.Daca l-ai cumparat nou-nout din Italia, nu are optiunea de a baga jocuri neoriginale(pentru asta trebuie sa-l modezi)
2.Jocurile se fac pe DVD-uri speciale(nu se gasesc in fiecare magazin de prin cartier).In general aceste DVD-uri au mai mult de 4GB(depinde de joc, daca ii unul mai mic merge si acel dvd clasic)
3. Daca modezi consola, se strica mai repede si poti sa iei ban pe contul online de PS3.Da,stiu la ce te gandesti, nu vei mai putea juca online.

Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat