| Pithon a întrebat:

Am o problema, pana nu de mult imi mergeau unele jocuri pe PC, dar cam de 1 saptamana nu-mi mai merge niciun joc. Imi tot apar erori de genu 3d accelerator, etc...
Am urmatoarele componente pe PC:
Placa video Asus EAX550HM512
DIMM 512 Mb DDR2
windows xp

Va rog sa ma ajutati. Nu am pretentii la jocurile noi, ma multumesc cu un Football Manager 2011( care imi mergea pana acum o saptamana), un John Deree American Farmer, jocuri cat de cat ok.

3 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Ai o problme cu placa video incerca sa faci un update la placa

| realistul01 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driver-urile video

| cristianmarin a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si la mine a fost de la placa video incearca sa verifici placa sa nu se fi ars. Sper ca te-am ajutat si spor la joc