| IamFantastic a întrebat:

Am o problema pe facebook, am uitat numele de utilizator si parola, cum pot sa le aflu? poate din E-mail?

1 răspuns:
| eusebiu99 a răspuns:

Https://www.facebook.com/recover.php?locale=ro_RO.Intra aici si vezi ce scrie acolo iti trebuie sa scrii acolo unde scrie Enter your email or phone number emailul tau care te-ai inregistrat pe facebook.SI unde scrie your name ce nume aveai nu cand te logai, si unde scrie a friend's name un nume al prietenului tau:D