| F1V3 a întrebat:

Am o tableta utok 700d-lite-b cumparata de la cel.ro acum fix 1 luna, pana acum nu am avut probleme cu ea, de la o vreme a inceput sa inchida asa din senin, daca o tin la incarcat nu se inchide, de la ce o face asa? dau funda!

1 răspuns:
| AlexaC98Z a răspuns:

Am avut si eu tableta ca a ta, 7 luni am tinut-o, nu a avut nici o problema, apoi a inceput sa faca exact ca a ta. Eu i dadeam de multe ori Reset, mergea iar bine cate zile, apoi se bloca. Pana la urma am vandut-o si mi-am luat o tableta E-boda, care face cam la fel... Nu stiu ce sa zic. Incearca sa-i dai o data reset. Funda?