| F1V3 a întrebat:

Am o tableta utok 700d-lite-b cumparata de la cel.ro acum fix 1 luna, pana acum nu am avut probleme cu ea, de la o vreme a inceput sa inchida asa din senin, daca o tin la incarcat nu se inchide, de la ce o face asa?

4 răspunsuri:
| anonymoussses a răspuns:

Nu cunosc dar iti spun sa o duci la garantie deoarece nu ai ce ii face este ceva hardware

| F1V3 explică (pentru anonymoussses):

Poti sa imi spui si mie cum fac sa o trimit?

| anonymoussses a răspuns (pentru F1V3):

Pai depinde de unde ai cumparat tableta, daca ai cumparat-o de la eMAG te duci al eMAG daca ai cumparat-o de la Orange te duci la Orange

| F1V3 explică (pentru anonymoussses):

Am cumpărato de la cel.ro si nu stiu cum sa fac sa o trimit