| AlterEgoEva a întrebat:

Am o urgenţă prieteni, aproape îmi terminasem atestatul, când mi-am pierdut documentul. Acum imi apare ~WDR0003.tmp in loc de. dcox, ce as putea sa fac?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai este in Word documentul tau (fisier temporar), inca nu l-ai salvat! Salveaza lucrarea in docx sau doc.
Deschide documentul -> clic pe butonul Microsoft Office -> Salvare ca.
Tasteaza un nume pentru document, apoi clic pe Salvare. Word salvează documentul într-o locație implicită, cum ar fi folderul Documentele mele.
Succes!