| GiGiSaN21 a întrebat:

Am on intrebare in legatura cu GTA San Andreas: De ce Carl Johnson ii omoara pe Ryder si pe Big Smoke? DAU FUNDA CINE-MI ZICE!

Răspuns Câştigător
| AtAkUs a răspuns:

Pentru ca ei au tradat grove street rider a tradat grove street pentru ca nu avea membri si s-a dus in ballas iar smoke a tradat pentru bani te rog da-mi funda sa am si eu 5

| Rony56 a răspuns (pentru AtAkUs):

De fapt nu. daca te uiti in introduction big smoke vine la ryder si ii face o oferta cu balasi, si castiga bani. ryder a acceptat (pentru bani).
daca ajungi la misiunea cu the green sabre o sa vezi ca e cu tempeny care si el a asistat

2 răspunsuri:
| SashaB a răspuns:

I omoara deoarece tradeaza gasca GrovStreet si se alatura celorlalti.