| AnonimEsteEu a întrebat:

Am Orange Nivo. A fost in service 3 saptamani cu defectiunea diplayului. Mi-o fost in locuit iar dupa vreo luna doua si acum ba cami merge difuzoru ba nu. Ma refer ca la media nu merge dar cand suna da. Cam ce ar avea? Cateodata merge difuzoru... Si apropo cand sunt sunat trebuie neaparat sa-l pun pe difuzor sa pot vorbi caltfel nu pot, nu stiu ce naiba are. Fundoi!

2 răspunsuri:
| AnonimEsteEu explică:

Si as vrea o performanta mai buna pentru acesta. Ce trebuie sa fac?

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru o astfel de problema tehnica va trebui sa mergi cu telefonul impreuna cu factura de achizitie si garantia sa intr-un magazin Orange Shop. Telefonul trebuie verificat si, daca este cazul, trimis in service.

Cu prietenie,
Orange Helper