| AnonimEsteEu a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un Orange nivo si cand doresc sa descarc ceva de pe matchet trebuie neaparat sa restartez telefonul. P.S. am router devi sunt si cu wifi si cu 3g...

Răspuns Câştigător
| qwertyuioppoiuytrewq a răspuns:

Buna am si eu acest telefon si intr-adevar la un anumit numar de downloaduri nu mai merge.Solutia este: Du-te in meniu si tine apadat pe "Descarcari" si muta-l la "Informatii aplicatie" apoi ti se deschide o fereastra cu informatii despre aplicatie. Mai jos se afla butonul "Golire memorie cache". Apesi butonul asta apoi dai "opriti fortat". La fel procedezi si cu "Magazin play" apoi restartezi telefonul. Funda?