| alex3087 a întrebat:

Am precomandat ceva pe gamerland.ro si as vrea sa anulez aceasta precomanda. Problema este can nu pot. Cand click linkul de pe email-ul pe care mi l-au trimis sa o anulez ma ia pe pagina principala, cand incerc sa ii contactez pe email nu raspund si nr. lor de telefon care il dau nu este valid. Cum as putea sa anulez precomanda? Daca va intebati nr care il dau este +36706049990.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Numarul de telefon este foarte valid de fapt, fiind numar de Ungaria si probabil nu stii tu sa-l formezi cand suni de pe telefonul fix, formezand: 0036 706 049 990

Daca suni de pe mobil, formezi +36 706 049 990 (nu uita sa pui "+" inaintea numarului!
Ideal este sa nu suni dupa mobil, pentru ca este convorbire internationala si te costa enorm.

Incearca maine sa accesezi linkul trimis de ei, ca-i cea mai ieftina si comoda optiune, de a anula comanda.