| Gumitzza5 a întrebat:

Am probleme cu messu: daca nu sunt la pc timp de 5 minute se inchide singur fara sa-i fac ceva si mereu trebuie sa vin sa misc mausu ca sa nu se inchida. Ce are si ce pot sa-i fac? Help, fundita marekissbig grin

Răspuns Câştigător
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

De ex. dai click dreapta pe dekstop / daca ai windows xp dai "proprietati/propreties" sau daca ai vista/ 7 "personalize/personalizati"
Dai la Screen Saver si dai acolo unde skrie 5 min sau 10 si rpelungesti durata ca sa nu se mai inchida asa usor.^^

Oricum daca o sa mai ai probleme dezinstaleazati messu si instaleazal din nou [ forma mai noua de mess ]

Ceaoo!^^

3 răspunsuri:
| AngelOrDemon a răspuns:

Pai dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou si ai sa vezi ca o sati mearga

| lakrymotsa a răspuns:

Eu zic sa il reinstalezi si apoi sa il instalezi din nou... Sper ca o sa ai noroc!

| Joker_2951 a răspuns:

Simplu...reinstaleazal sau probabil ai ceva probleme cu windows-ul care ar pute fi cauza ne acceptarii programei...caneaza compu' si vezi daca n-are virusi FUNDA?