| danutz24 a întrebat:

Am yahoo 8 si cand dau sa dau microfonu imi inchide messu, si trebuie sa ma loghez iar. Daca accept microfonu se inchide messu si trebuie sa ma loghez iar. Ce as putea sa fac ca sa se mai inchida? Precizez ca dau FUNDA, si ca nu vreau sa schimb yahoo, pentru ca mi se pare mai praf yahoo 11.

3 răspunsuri:
| danutz24 explică:

Ma rog nu imi pasa de alte messuri, eu vreau sa stiu dc se inchide? exact.ca poate e problema de la altceva.

| Buuff a răspuns:

Normal ca nu merge bine...e yahoo 8 alooo deja a aparut 10 si tu 8 raised eyebrows. downloadeza si tu macar 10winking

| Gorillaz a răspuns:

Sau ce zici sa downloadezi skype www.skype.com unde se aude oricum foarte bine ( asta daca nu sunt microfoanele/boxele/castile deteriorate ) si ai doua programe deshcise, il rogi si pe cel cu care vrei sa vorbesti sa isi ia skype, si. ai rezolvat, cat despre...cat de praf este yahoo 11, nu stiu ce are in plus yahoo 8 :)) si pana una alta, tu trebuie sa iti urmezi scopul... daca chiar vrei sa vorbesti. :-?