| AnonimBS a întrebat:

Am probleme cu pc-ul: il deschid,se incarca,ajunge la "welcome"apoi apare un ecran albastru, si isi da restart si face incontinuu asta.
Am win 7 enterprise si mentionez ca nu stiu prea multe despre PC...poate ma puteti ajutati voi.dau funda. multumesc

1 răspuns:
| IonutGaby a răspuns:

Reinstaleaza windows, intra in safe mode ca sa-ti copi pe un Stick ce ai prin PC mai important, ca sa intri in safe mode dai restart si apesi f8 incontinue pana te baga in safe mode.