| sax0 a întrebat:

Am procesor Intel® Core™2 Duo Processor E7400
(3M Cache, 2. 80 GHz, 1066 MHz FSB), imi puteti spune daca imi merg toate jocurile de ultima generatie cu 4g ram si o placa video de 1gb pe 256 biti? Multumesc.

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Iti merg toate jocurile cu 4gb ram. Placa cat mai mare aproximativ 9800 si 3-4gb.

| M1hai a răspuns:

Aproape toate jocurile exceptand Nfs The Run, deoarece iti trebuie procesor i3 ca sa iti mearga bine!
Incearca mass efect 3 e super

| ComaniciIonut a răspuns:

Orice joc poti sa rulezi linistit fara probleme NFS Run la calitati frumusele Battlefield 3 iti merge bine orice joc 2011-2012 nu este un obstacol