| xFlavy a întrebat:

Pe ce Windows 7 merge cel mai bine jocurile?(un link de unde sa il descarc)
Am 4GB RAM, PLACA VIDEO NVIDIDA GEFROCE 710M 2GB, PROCESOR INTEL CORE i3-2348M(2,3GHz L3 CACHE)
Am auzit ce pe 32 bit merg mult mai bine jocurile...

Răspuns Câştigător
| anonymous00702 a răspuns:

Salut, cel mai bun este Windows 7 Ultimate pe 32 bit.
Ca sa-ti mearga jocurile mai bine maresteti viteza la procesor ca sa ai o frecventa mai buna si mai rapida.
FUNDA

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de ram. Daca ai sub 4 gb ram pe 32 de biti. Daca ai peste 4gb atunci pe 64 deoarece versiunea pe 32 de biti nu,, vede'' mai mult de 3.25 gb restul fiind ignorati.

| SmokeWeed5323 a răspuns:

Pe XP.