| zale98 a întrebat:

Am:

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2. 33GHz (2 CPUs), ~2. 3GHz

Memory: 2048MB RAM

Display name: NVIDIA Quadro FX 1800

Approx. Total Memory: 1512 MB

Windows 7 Ultimate 64-bit

Ce jocuri imi merge pe pc meu? Va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| alin2000adi a răspuns:

Mda e bunicel procesorul. Pai funda se da din dreapta la ce am scris eu dai ''Declaras raspunsul castigator'' si arata o fundita de acolo dai funda big grin.

2 răspunsuri:
| alin2000adi a răspuns:

Este bunicel pai de exemplu cauta jocuri care iti plac scrie de exemplu top games pc 2013 si cauti acolo care iti plac si cauti si alt undeva jocuri care iti plac si dupa scrii pe Google de exemplu sa zicem ca iti place assasin's creed 2 si scrii pe Google cerinte de sistem assasin; s creed 2 si te uiti daca ai cerintele care ti le trebuie si daca le ai cauti de unde sa descarci jocul si joci happy Apropo Intel Core 2 Duo CPU care il ai e echivalentul la Intel Core i5-i3 cam asa. Funda! happy Si sper ca te-am ajutat!

| zale98 explică (pentru alin2000adi):

Adica...e bun procesoru nu? Si man nu stiu ce e aia funda...ca ti-as da.