| Casian20001 a întrebat:

Am server de samp, eu reusesc sa ma conectez pe el cu ip Localhost:7777, dar prietenii mei nu pot sa intre, dc?? help pls crying((

Răspuns Câştigător
| DustyFlash a răspuns:

Deci ca sa te conectezi tu poti bineinteles dar prieteni tai nu pot findca le dai IP gresit trebuie sa le dai asa
1.Intri pe situl asta care iti va da IP tau http://www.iplocation.net/
2.In loc de localhost scrii IP ala (EX:55.555.55.555:7777)
3.Dai dupa model IP obtinut si trebuie sa te asiguri si ca sv are limita mare de jucatori (max 8)

3 răspunsuri:
| Casian20001 explică (pentru DustyFlash):

Cum adica Model ip?

| DustyFlash a răspuns (pentru Casian20001):

Adica dupa exemplu care l-am scris

| Casian20001 explică (pentru DustyFlash):

Am facut dar nu merge sad