| Catalin_Neacsu_1998 a întrebat:

Am si eu nevoie de o informatie
Vreau sa-mi cumpar cu un prieten Farming Simulator 15 pe Steam
Vreau sa stiu daca se poate hosta un server doar in 2 playeri, gratis.

1 răspuns:
| SE3B a răspuns:

Sa stii ca nu trebuie hostat un server pentru a juca in 2 playeri. Poti alege din Multiplayer, Create game, Alegi o sesiune salvata a jocului de acolo care sa nu fie folosita, pui la max players 2 si eventual pui si un nume si o parola, ca sa fii sigur ca intra doar prietenul tau. Tot ce mai ramane acum este ca prietenul tau sa dea pe Join Game si dupa sa ti caute numele serverului pe care l-ai facut si sa puna parola. Bafta