| Adrian_Ady_2000_xNAb a întrebat:

Mi am cumparat Farming Simulator 17 pe Steam si cand vreau sa l pornesc imi da eroare ca nu se poate porni sistemul 3D
Si ca am nevoie de Shader Modern 3.0, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Veceu_Sunt_Un_1988 a răspuns:

Deci, asculta la mine, trebuie sa dai click pe browser, sa te duci la cautare si sa scrii shader modern 3.0 download 100%safe free online, apoi ceea ce downloadezi pui in folderul jocului si il pornesti, apoi o sa mearga tractorul ca uns!

1 răspuns:
| BaiatFinutBaby a răspuns:

Intra la library din steam, click dreapta dai delet si instaleaza-l
si eroarea ar fi reparata, am avut o problema la fel pe farming simulator 2016 si metoda aia a mers; o seara buna mult noroc!