| FcSb_Marius_1997 a întrebat:

am instalat pes 2009 si am instalat rpes 2009v2 de ce nu imi apar echipele romanesti in joc?

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Probabil nu l-ai instalat unde trebuie.
Patch-ul trebuie pus fix in folderul unde ai pesul.
Si pe urma PLay
Distractie placuta

| Cristinicaa a răspuns:

Pentru ca nu ai dat browse la instalarea patch'ului. Patch'ul trebuie instalat exact in folderul unde ai instalat pes, iar pe desktop iti va aparea o a doua iconita a jocului sub denumirea RPES2009.

| FcSb_Marius_1997 explică (pentru Cristinicaa):

Ba da chiar am instalat RPES in folderul unde am intalat si pesul intelegi ....si atunci cand intru in joc imi apare PES ROMANIA si un videoclip cu Mutu care bate un penalty, dar cand vreau sa aleg o echpa sa joc liga1 nu imi apare.