| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare ...am o tableta nu ipad si vreau sa-mi iau fifa 12......si nu stiu dupa ce sa mi-l iau ca pe magazin play nu merge.....nu stiu de unde sa-l iau...va rag ajutati-ma

1 răspuns:
| DonBass a răspuns:

Salut! Eu iti recomand mai bine fifa 2014 cu toate deblocate big grin
Cauta pe google ''Download fifa 2014 android all unlocked tpb'' Descarci una de acolo o bagi in tableta si:
Du-te acolo unde ai sa cumperi kick off si toate astea si dai Check for existing purchasebig grin
Funda?