| laur1OOOGB a întrebat:

Cand filmez jocuri cu fraps, filmez doar cateva secunde iar apoi jocul se blocheaza si nu mai filmeaza? Iar din cauza programului nu este pentru ca am luat licenta. Ce sa putea sa fac? Din ce cauza se intampla chestia asta? du funda si vot!

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Pentru ca nu ti-ai setat frapsu acela trebuie setat are setarile lui ceva de genu second nu-s ce ca nul am dar l*am avut si a trebuit sa-l setez si eu uitete la setari inainte de a filma pentru ca la inceput stiu ca este setat pentru cateva secunde.