| ieeAlee a întrebat:

Am si eu o intrebare despre Metin 2. Am nivel 17 pentru ca acum mi-am facut cont si as vrea sa va intreb ceva. Cum pot sa fac rost de "esenta de mosc" negustorul de arme mi-a dat aceasta misiune si mi-a spus sa ma las condusa de "moneda care se roteste"?

4 răspunsuri:
| crs122 a răspuns:

La magaaziunul ala cu piatre din astea

| BoBbY1999 a răspuns:

Trebuie sa platesti bani adevarati...E nasol...
Dar o gasesti si pe la magazinele playeri-lor cu 10-15k...

| CarpeDiem00 a răspuns:

Dai pe moneda care se roteste dai la iteme cu JD si e acolo mosc(ultimul de la iteme cu JD)...fiecare cont are 5 JD deci poti sa iti iei 5 moscuri gratis(ai grija sa selectezi serverul cand il iei). SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR

| ramirez2009 a răspuns:

Lasate de jocul asta, iti consuma viata, eu m-am jucat si e un joc tampit.