| FauK3 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu SAMPstraight face deci am instalat tot cum trebuie... dar apoi cand intru in joc imi apare o imagine alba, dupa trailerul de la Gta San Andreas si apoi iar o imagine alba si dupa imi intra in SAMPstraight face dc?cryingapropo cand intru imi scrie in dreapta jos V1.01,iar eu am instalat SAMP 0.3d...ajutati-ma!sad funda si vot garantathappy

1 răspuns:
| Gagu4321 a răspuns:

Hei asa imi face si mie crying o sa ma ia-u dupa sfatul lui andihappy