| darkbkbk a întrebat:

am o intrebare de ce nu-mi merge samp am cd original la san andreas. Am instalat samp si am intrat pe conect pe orce server si cand imi intra jocu imi apare o imagine cu alb nu stiu ce si dau new game si imi iese jocu

Răspuns Câştigător
| Snoopy001 a răspuns:

Uite scrie pe google download crack Gta San Andreas si dupa ce iei crakul acela dai dublu click pe el si apoi poti sa intri linistit pe Gta. Cd-urile nu au crackwinking fa cum ti-am spus eu si o sa mearga!

Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta!

| darkbkbk explică (pentru Snoopy001):

Mersi man!

| Snoopy001 a răspuns (pentru darkbkbk):

Na-i pentru ce amice vezi ce faci joc placut!