| Konic23 a întrebat:

straight face Am si eu o problema cu GTA San Andreas Si samp.
Deci. inainte jucam san andreas si samp fara nici o problema am un monitor LCD pe 17 inch [nu stiu daca e de aici problema] Am fost cu pc sa imi schimbe cineva windowsul si apoi aseara am adus eu pc acasa si am instalat San andreas tot si samp ptima data am intrat in samp si mi-s-a incarcat tot apoi cand trebuie sa se conecteze la server imi ramane imaginea albastra.Yar la san andreas cand intru in joc tot astept acolo unde scrie francis airoport...dau enter si imi intra sa joc si imi apare doar : BANI VIATA ACOLO SUS IN DREAPTA SI MAPA JOS IN STRANGA in rest doar alb negru si umbre cateva. ma rog ajutati-ma cu problema am Procesor 2. 80Ghz memoorie ram 1 GB si placa video de 128 MB [cu placa video nu e asta problema pentru ca inainte jucam la low si mergea impecabil.] ajutati-ma plizz Dau funda puppy dog eyes happy

2 răspunsuri:
| danydum a răspuns:

Cu windows-ul e problema. Daca l-ai schimbat in windows 8 nu prea merge.Sau poate ai facut un update la placa video si acum nu le mai ai. Sau daca ai facut overclock raman update-urile.Si samp cere mai multe cerinte decat san andreas. Si procesorule cam vechi incearca sa-ti pui 3 sau 4. Bafta!

| BadBoyyUS24 a răspuns:

Procesorul n-are problema e de la windows schimbal in win7 sau altul dar daca l-ai schimbat in win8 nu iti mai merge big grin samp nu cere mai multe cerinte decat san andreas Daca iti merge san andreas merge si SAMPwinking Du-te si schimbati windowsu big grin