| Matei_Mihai_1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare m-am jucat fifa 12 o luna iar acum mi se misca in reluare inainte se misca perfect am procesor 2.6 si placa video 1 gb
DC se misca in reluare?

Răspuns Câştigător
| SPYKER a răspuns:

Dai o defragmentare...baga antivirusu sa faca si el cv...o sa se miste mai bine happy

1 răspuns:
| Matei_Mihai_1990 explică:

Chestia e ca acum mi-am dat seama inainte aveam 15-20 gb liberi in c acum nu stiu de ce aseara aveam 8 g am sters pana cand am avut 11 gb liberi am bagat counter si acum mai am 10 g...