| Emmy2013 a întrebat:

ma joc metin 2 hammer, astazi la instalat dar nu ma lasa sa fac un caracter si dupa cateva secunde ma scoate si zice ca nu e bun contul! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DenisSurrendered a răspuns:

Pai, reinstaleaza-l. Sau fa-ti alt cont.Sau daca nici asa nu merge raporteaza pe forum si cu siguranta ti se va explica cum si ce trebuie facut. Funda? desigur daca te-am ajutat cu ceva.

1 răspuns:
| Search69 a răspuns:

Buna metin2 hammer nu este prea bun
si mie imi tot da erori. Incearca metin2 xpm funda? (e tot la fel)