| Rollz a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Mi-am cumparat pc nou. cu cerinte dune de sistem. sistem de operare windows 7.

Am o problema jocul Fifa: si anume. il instalez. si cand dau as intru in el. da sa se incarce si dupa aia se opreste, si nu mia face nimic. Nu se blocheaza pc, dar nu mai imi apare nimic de la Fifa. pur si simplu se incarca. si dupa aia nu mai apare aia langa cursor k se incarca si gata.

Cine stie va rog sa imi spuneti si mie cum rezolv asta.

1 răspuns:
| Maryus17 a răspuns:

Ma daca nu-ti merge inseamna ca nu ai placa de baza buna si nici procesorul sau daca le ai bune instaleaza-ti iar windowsul