| Crysty1996 a întrebat:

Am o problema cu jocul bioshock infinite il joj cat il joc iarcandtrebuie sa trec la alt chapter imi se incarca cam vreo 10 sec iar dupa acea imi apar sageta normala de windows pe ecran nu mai apare sageata jocului si nu mai vrea sa se incarce si trebui tot timpu sa ies din el iar cand intru tot asa.
Ce credeti ca ar avea?
A si inca ceva il joc al high fara niocio problema deci nu poate fi de la sistem.
DAU FUNDA! LA CARE MA AJUTA SA REOLV PROBLEMA~!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Posibil sa aiba o buba pe undeva, eu l-am terminat fara probleme. Fa-i update la joc/Windows sa fie totul la zi.