| sinnz a întrebat:

oare o fi aparut Euro Truck Simulator 2 Full pe net / in magazin? Fundaa :*

3 răspunsuri:
| Vagabontul_Dani_1996 a răspuns:

Da,a aparut..aici il poti gasi--> http://www.eurotrucksimulator2.com/
Dar versiunea full este cu bani numai demo este free...:-D sper sa iti fie de folos

| sinnz explică (pentru Vagabontul_Dani_1996):

Versiunea Free o am. Vroiam versiunea full daca a aparut. sad nici in magazin nu stii daca a aparut?

| Vagabontul_Dani_1996 a răspuns (pentru sinnz):

Pai nu stiu, ai putea sa cauti un shop games online si acolo poti vedea daca a aparut in magazine, sau poti simplu daca ai un card sa il descarci online...deocamdata versiune full nu prea se gaseste pentru ca este nou jocul!