| LogiKaL a întrebat:

Am si eu o intrebare :pe Lord of the Rings: Conquest la misiunea 3(Mines of Moria) nu ma lasa sa trec de prima camera. PLzz dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| DariusDx a răspuns:

De prima camera adica primul quest...hmm pai prima data te pui cu scout pana ajungi in camera cu ''cavoul'' acolo cand vin troli o ti-l dea pe Ghimli pai trebuie sa aperi acel mormant dupa trebuie sa mergi sa inchizi o poarta si o sa ti-l dea pe Gandalf cu care o sa-l omori pe Barlog.....sau poate ca nu s-a instalat ceva bine la joc daca nici de cum nu reusesti scoate o salvare cu aceasta misiune si treci mi departe Bafta! 1

| LogiKaL explică (pentru DariusDx):

Nu ajung pana la ghimli mai...
adica pur si simplu nu pot sa plec din camera in care ma spawneaza

| LogiKaL explică (pentru DariusDx):

Cum "Scot" o salvare?

11 răspunsuri:
| Ch33ri0s a răspuns:

Am avut jocul si din cate stiu eu. L-am rezolvat luand Skidrow `ul de pe internet

| LogiKaL explică (pentru Ch33ri0s):

Jcoul trebuie reinstalat dupa ce iau skidrow-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,am si eu aceeasi problema si nu stiu cum sa fac cred ca o sa urmez urmarea lui dariusdx, sa speram a merge happy

| DariusDx a răspuns:

Bun bun o sa-ti dau un link cu salvarea o bagi la seave sper ca sti unde este
http://www.cheathappens.com/download_file.asp?id=25048

| LogiKaL explică (pentru DariusDx):

Nu siutbig grin zi plzz ca ti-am dat cel mai bun raspuns

| DariusDx a răspuns:

Pai intri de obicei in my document la games sau jocuri si trebuie sa ai un fisier pe nume the lord fo the rings sau ceva de genu intri in el si in acel fisier copiezi salvarea care se afla in fisierul din linkul de mai sus acolo intri la profile si copiezi salvarea daca nu ai inteles ceva mai lasa mesaje ca iti explic

| LogiKaL explică (pentru DariusDx):

Ca am copiat-o apoi mai fac altceva?

| LogiKaL explică:

Dupa ce iau Skydow-ul de pe net trebuie reinstalat jocul?

| Cernea_Mihay_1999 a răspuns:

Am instalat lord of the rings dar nu stiu ce trebuie sa sterg ca sa mearga