| d3yvyd a întrebat:

Am si eu o intrebare: Pe orice joc multiplayer intru, am ping mare.Fie pe Explorer pe un joc de pe FaceBook. Fie pe GTA SAMP, am vreo 200 ping, pe CounterStrike peste 400, pe tf2 cam 200... ajutati-ma sa scap de el.[Funda]

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Parerea mea: Nu e bun! Eu am net de la o firma de aici din zona prin cablu, 1MB/s si am ping maxim 20...

5 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Conexiunea ta de internet e prea mica... Mareste-ti viteza la net!

| d3yvyd explică (pentru chronoStrix):

Am facut asta.De la 6MB/s am 16MB/s acum.

| chronoStrix a răspuns (pentru d3yvyd):

Ai modem de la click net?

| d3yvyd explică (pentru chronoStrix):

Da.Clicknet Romtelecom

| d3yvyd explică (pentru chronoStrix):

In privinta cu asta, nu am ce face...

| chronoStrix a răspuns (pentru d3yvyd):

Parerea mea: Nu e bun! Eu am net de la o firma de aici din zona prin cablu, 1MB/s si am ping maxim 20...